Nabídka LCD a příslušenství

Nabídka LCD a příslušenství

Nabídka LCD

V současné době nabízí trh obrovskou spoustu nejrůznějších typů a značek smart televizí za rozdílné ceny. Nejčastějšími základními parametry, podle nichž si potencionální zájemce o smart tv vybírá jsou rozměry, požadované funkce, nezřídka také preferovaná značka a samozřejmě často rozhodující cena.

Při nákupu televizoru obvykle už má drtivá většina lidí jasnou představu, kam televizi umístí, proto bývají prvotním faktorem pro její výběr rozměry. Ty jsou udávány velikostí úhlopříčky obrazovky. Může být uváděna klasicky v centimetrech nebo v palcích, přičemž pro představu, se jeden palec rovná 2,54 centimetru. Úhlopříčka může být různá. Pohybuje se už od asi 50 cm až klidně ke dvěma metrům.

Cenu chytrých televizí, stejně jako u většiny jiných výrobků, určuje především jejich velikost, funkce a v neposlední řadě také značka, zaručující kvalitu. Nejnižší ceny smart televizí začínají někde kolem šesti tisíc korun, což je ve srovnání s jejich funkcemi naprosto úžasná cena. Naopak ceny nejdražších kousků se mohou vyšplhat až na neuvěřitelných několik ne desítek ale stovek tisíc korun. Takové unikáty už však zaručují dokonalé rozlišení, obrovský výběr různých funkcí, samozřejmostí jsou také 3D brýle apod. Největší poptávka je po smart TV s úhlopříčkou kolem 110 cm, jejichž cena se pohybuje od deseti tisíc výš.

Spousta výrobců se začala zabývat mimo jiné i výrobou smart televizí. Mezi společnosti s největší produkcí chytrých televizí můžeme asi zařadit nejznámější giganty ve světě elektroniky jako jsou samozřejmě Samsung, Sharp, Sony, Panasonic, Philips nebo dokonce LG. Každý výrobce se snaží pochopitelně co nejvíce odlišit od ostatních. Tak se chytré televize mohou podle značky také odlišovat funkcemi, výbavou apod.

Příslušenství

Prodejci LCD televizorů samozřejmě také nabízí spoustu různých příslušenství a stylových doplňků. Jedním z doplňků, bez kterých se v podstatě neobejdete je především držák pro nástěnné LCD televizory. Na výběr máte z několika typů držáků. Základní jsou takzvané pevné, bez možnosti dalšího nastavení polohy televize po jejím ukotvení do držáku. Držáky se snadno uchycují na zeď, dají se nastavit na několik různých velikostí televize a nebo mohou mít dokonce zabudovanou vlastní vodováhu, pro přesné a pohodlné upevnění.

Existují ovšem také držáky, které po upevnění na stěnu umožňují dále měnit kdykoliv sklon obrazovky tak, aby jste vždy měli skvělý obraz z jakéhokoliv místa či úhlu. Pro ty, kteří chtějí mít možnost sledování televize či jakékoliv jiné aktivity spojené se různými aplikacemi smart TV, je ideální pohyblivý držák. Díky němu natočíte televizi kterýmkoliv směrem do místnosti a umožní tak maximálně si užít zábavu.

Další typ držáku je jakýmsi kompromisem mezi držáky a klasickými stolky pod LCD televizi. Jedná se vlastně o jakýsi pojízdný stojan na kolečkách, díky němuž budete mít obrazovku vždy po ruce tam, kde ji právě budete chtít, bez nutnosti vrtání do zdi apod.

Držáky se dále dělí podle nosnosti. Každý má totiž stanovenou jinou maximální nosnost.Pro ty, kdo mají radši klasiku, přináší výrobci celou řadu nádherných designově propracovaných stolků pod LCD televizory. Převážně je tvoří dvě police, vhodné pro přehrávače, rekordéry či jakoukoliv dekoraci, s vysoko postaveným držákem. Nejčastěji jsou dodávány v tmavých barvách, aby byly sjednocené s typickou černou barvou televize, v kombinaci s moderním tónovaným sklem.

Nepostradatelným doplňkem pro smart TV jsou mimo jiné také rozšiřující karty, jako jsou například adaptéry pro připojení k internetu, routery či 3D vysílače, 3D brýle apod. Milovníci kvalitního ozvučení ocení možnost napojení na domácí kino.

O webu

Naše webová stránka je věnována nejmodernějšímu typu televizí, který si dnes můžete pořídit jak na zahraničním, tak i českém trhu. Řeč je o televizorech 4k Ultra High Definition. U nás se dozvíte vše o těchto převratných televizorech, které vám díky nejmodernější technologii umocní zážitek ze sledování vašeho oblíbeného pořadu. Ty nejlepší televizory 4k Ultra HD dokáží také promítnout filmy ve 3D bez potřeby nasazení polarizačních brýlích. Jak přesně tyto televize fungují a v čem spočívají jejich přednosti a nedostatky se dozvíte pouze na naší internetové stránce.