Vývoj 4k televizí

Vývoj 4k televizí

Sony 4k televizeTelevize 4k jsou naprostou novinkou na trhu elektroniky. Vývoj těchto televizí je možné rozdělit do několika etap.

První etapa nastala na přelomu roku 2012/2013. V průběhu těchto let výrobci představovali prototypy, ohlašovali vývoj nových technologií a do prodeje se dostávaly první produkty, jejichž cena byla opravdu hodně vysoká, takže si je mohl dovolit opravdu málo kdo.

Za druhou etapu je možné označit současnost. Dnes jsou již uváděny produkty, které jsou skutečně určeny zákazníkům jako běžné zboží. Ovšem pořád míří ve velké většině případů do high-endu.

K třetí etapě se pomalu blížíme. Tato etapa bude typická především masovým rozšířením těchto televizorů. Cenově sice půjde o nižší high-end nebo vyšší mainstream. Postupem času by se však měly 4k televize objevit i v regálech supermarketů nebo u prodejců elektroniky. Aby však tato éra nastala, je zapotřebí, aby došlo k výraznějšího snížení ceny. Jelikož výrobci již danou technologii mají, stačí jen optimalizovat výrobní náklady.

V současné době již ceny televizorů 4k postupně klesají a není žádný důvod, aby se v tomto trendu dále nepokračovalo.

O webu

Naše webová stránka je věnována nejmodernějšímu typu televizí, který si dnes můžete pořídit jak na zahraničním, tak i českém trhu. Řeč je o televizorech 4k Ultra High Definition. U nás se dozvíte vše o těchto převratných televizorech, které vám díky nejmodernější technologii umocní zážitek ze sledování vašeho oblíbeného pořadu. Ty nejlepší televizory 4k Ultra HD dokáží také promítnout filmy ve 3D bez potřeby nasazení polarizačních brýlích. Jak přesně tyto televize fungují a v čem spočívají jejich přednosti a nedostatky se dozvíte pouze na naší internetové stránce.