Televize 4k

Televize 4k

Televize 4k SonyTelevize 4k Ultra High Definition je známá také jako Ultra HD. Jedná se o televizi s vysokým rozlišením, která divákům umožňuje užívat si ostřejší a jasnější obraz, blíže k reálnému životu. Díky Ultra HD budete moci vidět vše a to do nejmenších detailů. Tyto televize totiž mají 4x větší počet pixelů, než je tomu u klasických Full HD televizí.

Název této televize je odvozen z horizontálního rozlišení, které se pohybuje kolem 4000 pixelů. Ultra televize mají opravdu velkou úhlopříčku a jsou vybaveny kvalitními reproduktory, které umocňují zážitek ze sledování televize.

Televizory 4k mají na obrazovém panelu lokálně umístěny LED zóny se zadním podsvícením, což napomáhá dosáhnout skvělého kontrastu. Světelné částice se rozsvěcují se silnou intenzitou, přičemž nejsou na černých plochách vytvářeny nežádoucí stíny či další efekty, které by mohly negativně ovlivnit kvalitu obrazu.

Vybrané televizory 4k disponují technologií Wi-Fi Direct, které umožní bezdrátově streamovat soubory z počítačů a dalších zařízení do televize, a to vše bez použití routeru. Navíc můžete také snadno, rychle a bezdrátově sdílet různé informace a to prostřednictvím WiDi.

Televize Samsung  78´´Kromě dokonalých technických vlastností mají Ultra HD televize také velice elegantní, moderní a minimalistický design, díky kterému se tyto nejmodernější televize hodí do každého pokoje.

Postupně se výrobou těchto televizí zabývají všichni přední výrobci televizorů, kteří ovšem slibují, že ceny budou postupně klesat a nabídka se rozroste.

4k má zatím jeden zásadní problém, který se však brzy vyřeší. A tím je, že není téměř možné sehnat žádný film či seriál v 4k. Na internetu můžete najít pouze krátké technologické ukázky záběrů z přírody. Jedná se o pouhých pár minut záběru. Postupem času však nabídka filmů v 4k bude určitě dostačující.

O webu

Naše webová stránka je věnována nejmodernějšímu typu televizí, který si dnes můžete pořídit jak na zahraničním, tak i českém trhu. Řeč je o televizorech 4k Ultra High Definition. U nás se dozvíte vše o těchto převratných televizorech, které vám díky nejmodernější technologii umocní zážitek ze sledování vašeho oblíbeného pořadu. Ty nejlepší televizory 4k Ultra HD dokáží také promítnout filmy ve 3D bez potřeby nasazení polarizačních brýlích. Jak přesně tyto televize fungují a v čem spočívají jejich přednosti a nedostatky se dozvíte pouze na naší internetové stránce.